Aktualności
Dodano: 2017-06-16 20:29:36

Zapraszamy wszystkich chętnych do USC na zwiedzanie naszej wystawy
pt. "10 lat Senior Tur". 
Czwartek 4 kwietnia. Spotkanie godz.18:00  USC Focha 19/21"Zimowe morze" Zdjęcia prezentuje Marek Nowak.

Zapraszamy członków do przysyłania hurtem zdjęć z lutego i marca na adres senior_tur@tlen.pl maksymalnie do 29 kwietnia do 24:00 Każdy miesiac wysyłamy w osobnym mailu.  Zarząd Senior Tur.

Możemy głosować na zdjęcie stycznia 2024r. do 18 marca do 24:00. Każdy ma 4x po 1 głosie. Wyniki przesyłamy na adres senior_tur@tlen.pl maksymalnie do 18 marca do 24:00.

Przysyłamy zdjęcia ze stycznia na adres senior_tur@tlen.pl 
maksymalnie do 8 lutego do 24:00 Zarząd ST.

maksymalnie do 19 lipca do 24:00 Każdy miesiac wysyłamy w osobnym mailu.

Możemy głosować na zdjęcie 2023r. od 12 czerwca do 28 czerwca do 24:00. Każdy ma 4x po 1 głosie. Wyniki przesyłamy na adres senior_tur@tlen.pl maksymalnie do 28 czerwca do 24:00.

Przysyłamy hurtem zdjęcia ze stycznia, lutego, marca, kwietnia i maja na adres senior_tur@tlen.pl 
maksymalnie do 31 maja do 24:00 Każdy miesiac wysyłamy w osobnym mailu.

Przysyłamy zdjęcia z listopada na adres senior_tur@tlen.pl 
maksymalnie do 15 grudnia do 24:00

 

Możemy głosować na zdjęcie września 2022r. od 20 października do 30 października do 24:00. Każdy ma 4x po 1 głosie. Wyniki przesyłamy na adres senior_tur@tlen.pl maksymalnie do 30 października do 24:00.

Dzisiaj w czwartek 22 września wernisaż wystawy "Chmura". Spotkanie godz.18:00 Miejska Galeria Sztuki Al. NMP 64.   Zapraszamy wszystkich członków.

Możemy głosować na zdjęcie sierpnia 2022r. od 15 września do 25 września do 24:00. Każdy ma 4x po 1 głosie. Wyniki przesyłamy na adres senior_tur@tlen.pl maksymalnie do 26 września do 24:00.

Krysią Puszczyk(materiały na wystawę w USC). 

Możemy głosować na zdjęcie czerwca 2022r. od 8 lipca
do 15 lipca do 24:00.
Każdy ma 4x po 1 głosie. Wyniki przesyłamy na adres senior_tur@tlen.pl maksymalnie do 14 lipca do 24:00.

Możemy głosować na zdjęcie stycznia 2022r. do 20 lutego do 24:00. Każdy ma 4x po 1 głosie. Wyniki przesyłamy do Zbyszka Dudy a zdjęcia z lutego maksymalnie do 5 marca.

Link do zdjęć tutaj.

w kościele pw. św. Antoniego (Ostatni Grosz) o godz. 9:00 odbędzie się msza św. pogrzebowa naszej kol. 

Krystyny Puszczyk.

Informujemy, że w dniu 12 stycznia br. o godz. 15:30 na Jasnej Górze w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej będzie odprawiona Msza św. za duszę śp. Bogdana Kondrackiego naszego kolegi.  Intencja od Stowarzyszenia Senior Tur.

W dniu 26 lutego br. w kościele pw. Narodzenia Pańskiego. (ul. Wolności) o godz. 17:00 będzie odprawiona Msza św. za duszę śp. Krystyny Puszczyk naszej koleżanki. 

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 Przypominamy, że w każdy czwartek o godz. 16.00 są emitowane wykłady na stronie www.ujd-utw.online/wyklady oraz o godz. 16.45 w TV Orion. Wykłady można również obejrzeć na kanale You Tube

Samorząd UTW UJD

Możemy głosować na zdjęcie stycznia 2021r. Każdy ma 4x po 1 głosie. Wyniki przesyłamy do Zbyszka Dudy oraz zdjęcia z lutego maksymalnie do 10 marca.

Więcej informacji w mailu. Link do zdjęć tutaj.

Ważne !!!!!! USC jest jeszcze zamknięty (zapewne do końca wakacji br.). Żadne spotkania się nie odbywają ale możemy głosować na zdjęcie czerwca br. Każdy ma 4x po 1 głosie, przy czym musimy wskazać naszego faworyta na zdjęcie miesiąca. Wyniki przesyłamy do Zbyszka Dudy.

 

Przepraszamy wszystkich, którzy przyszli w piątek 28 czerwca na spotkanie Stowarzyszenia SENIOR TUR. Została błędnie umieszczona wiadomość w Informatorze CGK.  Pokaz zdjęć kol. Izabeli Adamickiej "Spacer po Lwowie i Podolu" był zgłaszamy na dzień 27 czwartek. Zapraszamy wszystkich na 18 lipca na godz. 18:30. Będzie powtórzony pokaz "Spacer po Lwowie i Podolu" kol. Izabeli Adamickiej.  Poniżej korespondencja z CGK.

Z przykrością muszę poinformować, że po raz kolejny informacja od Stowarzyszenia SENIOR TUR została błędnie umieszczona w Informatorze CGK. Wyraźnie napisałam, że pokaz zdjęć kol. Izabeli Adamickiej
"Spacer po Lwowie i Podolu" odbędzie się 27 czerwca w czwartek, a w Informatorze jest , że pokaz będzie w piątek 28 czerwca. Taka informacja to żadna informacja, zwłaszcza dla osób, które przyjdą w piątek na spotkanie. Dlatego też domagam się, żeby w lipcowym Informatorze CGK były umieszczone przeprosiny dla członków SENIOR TUR oraz dla wszystkich osób,  które z powodu błędnej informacji nie mogły pokazu zobaczyć.

Grażyna Włodarczyk

Czwartek 26 marzec. Walne Zebranie Członków Senior Tur godz. 17:30. Zapraszamy członków. Zarząd. Program Walnego zebrania jest tutaj

 

 

Szanowna Pani,

 

bardzo mi przykro, że do czerwcowego numeru wkradał się błąd dotyczący Państwa imprezy. Staramy się robić wszystko, by takie sytuacje się nie zdarzały, ale czasem pod presją czasu i natłoku zgłaszanych imprez  niestety popełniamy pomyłki. 
Przepraszam, ze zaistniałą sytuację i proszę przyjąć moje zapewnienie, że będę teraz dodatkowo sprawdzał, czy zgłaszane przez Państwa wydarzenia są zamieszczane prawidłowo.  
Rozumiem Pani wzburzenie, ale mam nadzieję, że tym razem jeszcze będzie dla nas wyrozumiała i nie wpłynie to na naszą dalszą współpracę. Lipcowy numer jest już w drukarni i mam nadzieję, że więcej pomyłki nam się nie zdarzą.

 

pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam

 

Adam Florczyk

sekretarz redakcji CGK       

Czwartek 13 czerwca. Spotkanie pt  "Katedra Notre Dame" . Zdjęcia prezentuje Zbigniew Duda. Zapraszamy.

http://fiat.fm/rozmowa-dnia/kosmiczna-wystawa-w-czestochowie/

Zapraszamy na zwiedzanie wystawy pt. "Ptaki".

Miejsce: Biblioteka Publiczna im. dr Wł. Biegańskiego Al. NMP 22 w Częstochowie. Wystawa czynna do 6 maja br. Plakat poniżej

Czwartek 21 marzec godz. 18:00 Spotkanie pt  "Smaki Włoch - Emilia Romania cz.1"Zdjęcia prezentuje Halina Stefanik. Zapraszamy.

W czwartek 15 listopada spotkanie   "Mazurskie impresje"Zdjęcia prezentują Halina Osadnik i Piotr Więckowski. Zapraszamy.

Wszyscy, którzy jadą do Pławniowic spotykamy się w sobotę 10 listopada o godz. 7:45 pod USC. Wyjazd o 8:00

Stowarzyszenie Senior Tur serdecznie dziękuje Prezydentowi Krzysztofowi Matyjaszczykowi oraz kapitule Gali Ekonomii Społecznej za docenienie wkładu pracy członków Stowarzyszenia na rzecz osób 50+ oraz niepełnosprawnych i aktywne zapewnienie im czasu wolnego organizując wyjazdy plenerowe, wystawy z wyjazdów poplenerowych (32 wystawy), spotkania z ciekawym człowiekiem ( artystami, malarzami, rzeźbiarzami z miasta Częstochowy i powiatu), pokazami zdjęć z wyjazdów członków, wspólne imprezy.

Członkom Senior Tur byłym jak i obecnym gratulujemy otrzymanej nagrody i zachęcamy do dalszej intensywnej pracy na rzecz środowiska jak i na rzecz Stowarzyszenia.

Zarząd SENIOR TUR

Zapraszamy wszystkich na zwiedzanie wystawy pt. „Sacrum w drewnie z elementami malarskimi„ biblioteka filia nr 14, ul. Norwida 17/21. Wystawa dostępna do 31 grudnia 2018r. w godz. otwarcia biblioteki.

Relacja z wernisażu wystawy "Sacrum w drewnie z elementami malarskimi" w zakładce "Ślady 2018"

Wystawa - Zbigniewa Dudy pt. "Świat w panoramie" dostępna od 31 lipca w USC - Plakat w "POLECAMY".

Zapraszamy wszystkich na wernisaż wystawy pt. „Sacrum w drewnie z elementami malarskimi„ 
4 lipca 2018r. godz. 18:00 sala ojca Augustyna Kordeckiego na Jasnej Górze.

Otwarcie wystawy Północ - Południe. Norwegia - Albania" Odbędzie się 10 marca o godz. 13:30 biblioteka Al. NMP 22

Czwartek 08 marca spotkanie       pt. "Kwiaty dla naszych Pań". Zdjęcia prezentuje Marek Nowak. Zapraszamy.

Czwartek 01 marca spotkanie       pt. "Gruzja cz.1 - Batumi". Zdjęcia prezentuje Ewa Kuzior-Odulińska i Zbigniew Duda. Zapraszamy.

Noc świętojańska - spotkanie 22 czerwca od 12:00 do 18:00 - Ważne informacje w POLECAMY.